آغاز اوج گیری قیمت بیت کوین با رسیدن به ۱۰،۴۰۰ دلار

آغاز اوج گیری قیمت بیت کوین با رسیدن به 10،400 دلار

با شروع تجمیع قیمت در آغاز سال ۲۰۲۰ ، بیت کوین (BTC) و بقیه رمز ارزها حرکت رو به بالا را آغاز کرده و  اوج می گیرند و علائم کمی از کند شدن روند نشان می دهند. معامله گر رمز ارزهای CNBC و اکانت توییتر بیگ شدز BigCheds  در تاریخ ۹ فوریه به وبسایت کوین تلگراف گفتند:

“بازار کریپتو در حال حاضر داغ است ، و چیزی که بیش از همه برای آن ها حائز اهمیت می باشد این است که تعداد زیادی از آلت کوین ها وجود دارند که به دنبال بیت کوین در حال رشد سریع می باشند.”

بیگ شدز افزود:

“به طور معمول وقتی بازار بیت کوین و آلت کوین های بزرگ بازار داغ می شود مردم نیز سوار بر موج آنها می شوند، و سپس حرکت های اصلاحی کوین ها را نادیده می گیرند. اما با این افزایش سرمایه گذاران از ترس عقب ماندن از قافله در حال تزریق پول بیشتری به بازار بیت کوین هستند. این عامل باعث شده تا برخی آلت کوین ها در بازه های زمانی بالاتر به مقادیر کف خود نزدیک شوند.”

حرکت بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۰ با صدای انفجار شروع شد

نیم ساعت تا دسامبر سال ۲۰۱۹ ، قیمت بیت کوین به حدود ۶،۷۵۰ دلار کاهش یافته بود. در واقع در ماه دسامبر ۲۰۱۹ در یک روند نزولی طولانی که از ژوئن سال ۲۰۱۹ آغاز شد خیلی حرکت شدید نداشت و  زمانی که بیت کوین به نزدیک ۱۴،۰۰۰ دلار رسید بسیاری از آلت کوین ها برای نیمه دوم سال ۲۰۱۹ به روند نزولی بیت کوین پیوستند. در واقع دسامبر ۲۰۱۹ خود را به عنوان یک روند خرس ثابت کرده است اما از آغاز ۲۰۲۰ بیت کوین سفر خود را با یک روند صعودی قوی ادامه می دهد و نقاط هدف بالاتر را به دست می آورد. کریپتو وندیCryptoWendyO ، معامله گر رمز ارز و فعال در رسانه های اجتماعی در تاریخ ۳ ژانویه گفت:

“احساسات بازار از زمان رسیدن به کف ۶،۹۰۰ دلار در ۳ ژانویه ، به شاخص ۱۸۰ رسید ، زیرا ما توانستیم یک سطح حمایتی کاملی را ایجاد کنیم و در نتیجه حرکت های مداوم را به سمت بالا مشاهده کردیم”.

بیت کوین پیشروی را ادامه می دهد

کریپتو وندیخاطرنشان کرد: در تاریخ ۲۶ ژانویه ، بیت کوین از سطح ۹،۰۰۰ دلار به خوبی توانست یک سطح حمایتی عالی برای رشد خود ایجاد کند. در حقیقت توانست سطح مقاومتی ۹،۵۰۰ دلار در تاریخ ۵ فوریه را بشکند و آن را به یک سطح حمایت قابل اطمینان تبدیل کند. از تاریخ ۷ فوریه ، بیت کوین قیمت ۱۰،۳۰۰ دلار را نیز شکست ، که البته کریپتو وندی به عنوان یک نتیجه قطعی هنوز به آن مشکوک بوده و در اظهارات خود نشان داده است. وی گفت:

“با توجه به تغییر در بازار ، یک حرکت صعودی دیگر ما را به ۱۰،۴۰۰ دلار و سپس ۱۱،۲۰۰ دلار می رساند. اما در نهایت، گاو نرها نیاز به استراحت و پشتیبانی از سطح ۱۴ هزار دلار نیز خواهند داشت که مسیر آن چنان همواری نخواهد بود.”

بیگ شدز گفت که او چندین نشانه مثبت دیگر را در فضای رمزنگاری مشاهده می کند و می گوید:

“در کل ، ما شاهد فعالیت زیاد در سطوح بالای جامعه هستیم، از تعامل های توییتری گرفته تا تعداد بازدیدهای یوتیوب، و در ادامه شاهد تزریق پول بیشتر و هیجان بیشتر خواهیم بود.”

 

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *