آیا قیمت بیت کوین در پایان سال در ۷ هزار و ۶۰۰ دلار بسته می شود؟

آیا قیمت بیت کوین در پایان سال در 7 هزار و 600 دلار بسته می شود؟

با فرا رسیدن پایان سال در چند روز تعطیلی ، بنظر می رسد قیمت بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۱۹ زیر ۱۰،۰۰۰ دلار بسته شود. علیرغم عدم توانایی این دارایی دیجیتال برای بازگرداندن روند نزولی که از تاریخ ۲۶ ژوئن باعث کاهش شدید قیمت شده است، جدیدترین اقدام قیمت برای معامله گران روزانه که دامنه نسبتاً قابل پیش بینی برای رنج را دارند، خدادادی بوده است.

آیا نوسانات قبل از بسته شدن کندل ماهانه افزایش می یابد؟

نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت بیت کوین خرید و فروش خود را در محدوده تنگ شده بولینجر باند ادامه می دهد. این شاخص نشان می دهد که معامله گران می توانند در روزهای آینده انتظار داشته باشند که نوارهای بالا و پایین بولینجر باند در حال سفت شدن و نزدیک شدن سریع ماهانه است.

قیمت همچنین در ناحیه طلایی است یعنی منطقه بین ۰.۶۵ و ۰.۶۸ سطوح اصلاح فیبوناچی اما این که آیا این سیگنال صعودی یا نزولی است بستگی به دیدگاه یک معامله گر دارد. برخی می گویند اگر قیمت در ناحیه طلایی در حال افزایش است ، می توان آن را به عنوان مکانی برای باز کردن یک پوزیشن فروش تعبیر کرد ، به خصوص اگر یک سطح مقاومت وجود داشته باشد. از طرف دیگر ، اگر قیمت در ناحیه طلایی نزولی باشد ، معامله گران این موضوع را فرصتی برای باز کردن یک موقعیت در انتظار یک بازگشت می دانند.

در حال حاضر ، قیمت BTC بالاتر از میانگین متوسط ​​حرکت شاخص بولینجر باند است و دامنه قابل مشاهده برای  (VPVR) قیمت پشتیبانی شده را با قیمت ۷،۲۰۰ دلار نشان می دهد، نقطه ای که بیت کوین طی ۴ روز گذشته در آن حرکت کرده است. بنابراین ، به نظر می رسد که در کوتاه مدت، بیت کوین به سمت ۷ هزار و ۴۰۰ دلار در حرکت باشد و این نزدیک ترین سطح مقاومتی است که این دارایی دیجیتالی در هفته گذشته برای عبود از آن تلاش کرده است.

مقاومتهای اصلی باید تبدیل به سطوح حمایت شوند

شواهد صعودی کوتاه مدت بیشتر را می توان از یک بازه زمانی ۶ ساعته که میانگین واگرایی همگرایی در حال حرکت (MACD) در آستانه قطع صعودی با خط سیگنال در سطح صفر می باشد، ترسیم کرد و هیستوگرام به سمت حرکت مثبت نزدیک می شود.

معامله گران همچنین الگوی کندلی “سه سرباز سفید پوست” را در نمودار ۶ ساعته مشاهده می کنند. اسکات ملکر ، همکار کوین تلگراف، اخیراً نوشت که این الگو اغلب نشانگر معکوس روند نزولی کوتاه مدت است. معامله گرانی که برای معاملات خود به میانگین متحرک نمایی اتکا می کنند ، متوجه می شوند که میانگین های حرکت نمایی ۱۲ و ۲۶ در بازه زمانی ۶ ساعته همگرایی کرده اند. در حالی که در بازه زمانی روزانه ، قیمت بین این دو قرار دارد.

در حالی که نمودار حرکتی بیت کوین در حال تشکیل شدن است و این رمز ارز در بازه های کوتاه تر به نظر صعودی می رسد، اما برای حمایت از این هدف، باید بالاتر از ۷،۲۹۰ دلار حمایت سطح قیمتی ۷،۳۰۰ دلار را داشته باشد تا بتواند از قیمت ۷،۴۰۰ دلار فراتر رفته و امید صعود را فراهم کند.

اخبار داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *