بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین

بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین

همان طور که می دانیم روش های بسیاری برای درآمدزایی از بیت کوین وجود دارد که هر کس بسته به میزان علاقه مندی و سرمایه خود می تواند در این کسب و کار پر سود سهیم باشد. یکی از راه های درآمد زایی از بیت کوین استخراج آن است که این کار توسط دستگاه های ماینر صورت می گیرد. اما تجهیز نمودن این دستگاه ها و نگهداری مداوم از آنها باعث شد تا فعالیتی به نام استخراج ابری بیت کوین پدید آید که دیگر دردسرهای ماینینگ با دستگاه را ندارد و حاشیه سود بسیار بیشتری را فراهم می کند. در این مقاله قصد داریم تا بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین را معرفی کنیم.

بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین برای ایرانیان کدام است؟

برای دانستن بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین ابتدا می بایست فعالیت های انجام شده در حوزه کلودماینینگ را بررسی کنیم. در این میان شرکت های بسیاری در خارج از ایران شروع به فعالیت نمودند و سرمایه گذاران بسیاری را جذب نمودند. شرکت هایی مانند جنسیس ماینینگ (Genesis Mining)، بیگ بنگ ماینر (Big Bang Miner)، هش فلر (Hash Flare) و غیره در این حوزه فعالیت به سزایی داشته اند و توانستند راه را برای این مدل کسب و کار هموار کنند. در ایران نیز ابتدا فعالیت ماینیگ با دستگاه های ماینر مانند انت ماینر S9، S15 و S17 آغاز شد و فرایند قانون گذاری آن شروع شد. مدتی از این فعالیت نگذشت که وب سایت های استخراج ابری سر برآوردند و شروع به فعالیت نمودند. از جمله می توان به ایران کوین ماینینگ، کوین هش و نوروبیت اشاره نمود که مشغول به فعالیت هستند. همیار ماینر نیز که پیش از این در حوزه تجهیز فارم های بیت کوین در داخل و خارج از کشور فعالیت داشته است، از چند سال پیش رفته رفته به سوی استخراج ابری پیش رفته و در اوایل سال جاری با نام همیارماینر فعالیت خود را گسترده نمود.

مقایسه فعالان بازار کلود ماینینگ

برای بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین می توان به مقایسه فعالان بازار کلود ماینینگ رجوع نمود. در این بخش جدولی تهیه شده است که قادر خواهید بود خدمات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

# نام هزینه اولیه فی نگهداری (روزانه برای هر تراهش) مدت اشتراک برگذاری دوره های آموزشی بلاک چین و ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری (هزینه اولیه کم، فی نگهداری ارزان، اعتبار)
۱ همیارماینر $۳۴ ۵ سنت ۲ تا ۴ سال بله خیلی خوب
۲ نورو بیت $۹۹ ندارد ۱ سال خیر متوسط
۳ کوین-هش $۴۳ ۲۰% از درآمد ۲ سال متوسط
۴ ایران کوین ماین شروع از ۲۰۰،۰۰۰ تومان تا  ۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان ندارد ۱ماهه ۷درصد سود و بازگشت وجه اولیه

۲ماهه ۸ درصد سود و بازگشت وجه اولیه

۶ ماهه ۹ درصد سود و بازگشت وجه اولیه

خیر متوسط
۵ GenesisMining $۴۵ ۶ سنت ۱.۵ سال خیر متوسط
۶ BigBangMiner $۴۴ ۵ سنت ۲ و ۴ سال خیر خوب
۷ Hashshiny $۴۵ ۱۰ سنت ۲ سال خیر ضعیف
۸ HashFlare $۶۰ ۳۵ سنت ۱ سال خیر ضعیف

 

نتیجه

در این مطلب تلاش کردیم تا بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین را معرفی کنیم تا هموطنان عزیز بتوانند با دید کاملا باز انتخاب خود را داشته باشند. به نظر می رسد تا پیش از این فضای این کسب و کار کمی سرد بوده است ولی با حضور همیارماینر شفاف سازی های لازم صورت گرفت و فضای رقابتی گرم تر شد. همیارماینر شرکت ثبتی خود را ایجاد نمود و در صدد گرفتن اعتبارات آنلاین برای اعتمادسازی بیشتر هموطنان می باشد. در حال حاضر همیارماینر توانسته در مدت کم با کلید واژه های استخراج ابری بیت کوین و کلودماینینگ در میان سه لینک برتر گوگل حضور داشته باشد و همواره در این جایگاه ماندگار باشد. با توجه به مقایسه انجام شده در جدول بالا نیز می توان با صراحت گفت که همیارماینر بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین می باشد.

 

معرفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *