بیت کوین آماده صعود از مقاومت کلیدی برای رسیدن به ۱۰،۰۰۰ دلار

بیت کوین آماده صعود از مقاومت کلیدی برای رسیدن به 10،000 دلار

بزرگترین رمز ارز جهان جنگ قیمت را آغاز کرده است. روز جمعه قیمت بیت کوین به ۹،۰۰۰ دلار رسید. تحلیلگران ادعا می کنند علائم متعددی وجود دارد مبنی بر اینکه “تحول صعودی” در حال انجام است. در این هفته، نرخ میانگین هش شبکه BTC نیز به اوج خود رسیده است، و این به این معنی است که برای استخراج کوین های جدید سختی شبکه افزایش می یابد. اگرچه BTC از اوج تقریباً ۲،۲۰۰ دلار در روز یکشنبه سقوط کرد و تا حدود ۸،۶۰۰ دلار متوقت شده است، اما تحلیلگران معتقدند که آماده است تا به بالای ۱۰،۰۰۰ دلار برسد. حتی علیرغم آخرین آشفتگی ها، که قیمت ها طی پنج دقیقه ۵۰۰ دلار کاهش یافته است، BTC تا به امروز ۲۰ درصد افزایش یافته است یعنی ۵ درصد بیش از هفته گذشته. عملکرد قوی باعث شک و تردید های حوزه رمزنگاری مانند پیتر شیف خواهد شد که بیت کوین های خود را از دست داده است. در ماه نوامبر، برخی از تحلیل گران پیش بینی کرده بودند که BTC  به ۱،۰۰۰ دلار کاهش می یابد.

استفاده بیت کوین در پولشویی

صرافی های بایننس و هوبی بیش از ۵۲٪ از کل ۲.۸ میلیارد دلار بیت کوین غیرقانونی در سال ۲۰۱۹ دریافت کردند. با نگاهی به موضوع بیت کوین ، بیایید به برخی تحقیقات جدید نگران کننده بپردازیم که نشان می دهد فقط دو صرافی بایننس و هوبی روی هم ۵۲ درصد نقل و انتقالات غیرقانونی بیت کوین به ارزش ۲.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ دریافت کرده اند. با فعالیت های مجرمانه ۷۵٪ از بیت کوین های غیرقانونی فقط به ۸۱۰ حساب ارسال شده است. محققان بر این باورند که برخی از کارگزاران بدون مجوز ممکن است در ارائه خدمات پول شویی به مجرمان دست داشته باشند. هووبی به این ادعاها پاسخ نداد، اما بایننس اظهار داشت که متعهد است به مقابله با جرم مالی در کریپتو بپردازد و به طور مداوم اقدامات خود را در برابر پولشویی بهبود بخشد. برخی مدعی شده اند که این موضوع روی قیمت موثر بوده است اما به طور کلی این موضوع به خودی خود روی قیمت تاثیر گذار نبوده است چرا که مسیر کلی خود را می پیماید.

استفاده بیت کوین در پولشویی

بهترین روز برای خرید بیت کوین چه روزی است؟

نام دوشنبه ها کافی است تا بسیاری از ما را وحشت زده کند، اما ممکن است یک نقطه روشن وجود داشته باشد. تحقیقات نشان می دهد که دوشنبه ها در واقع بهترین بازده روزانه بیت کوین را با ۰.۵۴٪ ارائه می دهند، در حالی که چهارشنبه ها با حدود ۰.۲۳٪ ضرر همراه بوده است. این بر اساس تجزیه و تحلیل عملکردبیت کوین از آوریل ۲۰۱۳ تا ژانویه ۲۰۲۰ است. در یک بازه زمانی کوتاهتر – از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا ۱۳ ژانویه سال ۲۰۲۰ – جمعه ها بالاترین میانگین بازده را با ۱.۱٪ به دست آوردند و پنجشنبه ها به طور متوسط بازده منفی را تحویل می دهند.

پیش بینی هفته آتی

آیا انتظار دارید که قیمت ها قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین به ۶۰۰۰ دلار کاهش پیدا کنند؟ طبق گفته پیتر برانت، شما شانس خود را از دست داده اید. معامله گر کهنه کار – که با موفقیت در اوایل سال ۲۰۱۸ پیش بینی کرده بود که بازارهای رمزنگاری ۸۰٪ از بالاترین قیمت تمام شده خود مقدار ۲۰،۰۰۰ دلار سقوط می کنند – طی مصاحبه ای با کوین تلگراف انجام داد گفته است که دست های ضعیف خارج از میدان هستند. دستان قدرتمند این صنعت را دارند. برنت افزود: هرکسی که به آنچه بیت کوین ارائه می دهد علاقه دارد باید ۱۰٪ تا ۲۰٪ از سرمایه خود را به رمز ارز ها اختصاص دهد. در پایان هفته، پیش بینی قیمت بیت کوین ۸،۶۷۰.۳۳ دلار ، اتر ۱۶۵.۹۲ دلار و XRP 0.23 دلار است. اندازه بازار ۲۳۶،۷۸۸،۸۳۴،۲۹۲ دلار است.

پیش بینی هفته آتی

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اخبار داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *