بیت کوین مقاومت کلیدی ۹ هزار دلار را شکست، بخریم؟

بیت کوین مقاومت کلیدی 9 هزار دلار را شکست، بخریم؟

زمان بندی همه چیز است! وقتی وارد یک معامله می شوید و زمانی که از معامله خارج می شوید میزان موفقیت شما را مشخص می کند، با این حساب باید به یک سؤال معمول پاسخ دهیم: آیا می توان به عنوان یک معامله گر روزانه در بازار رمز ارز ها ورود پیدا کرد؟ جواب ساده و واضح است ، خیر! چرا؟ گزینه های زیادی ندارید، کوین ها بسیار اندک هستند و همه آنها در همان جهت با BTC حرکت می کنند. به غیر از ۱۰ یا ۲۰ کوین برتر که بی خطر هستند، بقیه گزینه های خیلی امنی نیستند. بنابراین چگونه می توان در معاملات درآمد کسب کرد؟ بهتر این است که تبدیل به یک معامله گر بلند مدت شوید.

وضعیت کلی بازار رمز ارزها

در مقاله قبلی اشاره کردیم که استراتژی HODL می تواند گزینه خوبی برای اکنون باشد. در حال حاضر اندازه بازار ارزهای دیجیتال ۲۵۰.۳ میلیارد دلار و تسلط بیت کوین ۶۶.۱٪ است. تعدادی از آلت کوین ها نیز سودآوری بیت کوین را منعکس کردند Cardano (ADA) .معادل ۸.۰۵٪ ، Bitcoin SV (BSV)  معادل ۸.۵۴٪ Litecoin (LTC)  معادل ۷.۴۹٪ افزایش کسب کرده است.

وضعیت کلی بازار رمز ارزها

بررسی وضعیت بازار برای خرید بیت کوین

به نظر می رسد که گاوهای بیت کوین فرصت دیگری پیدا کرده اند که به آنها امکان می دهد قیمت بالای ۹،۰۰۰ دلار را به بالاترین نرخ روزانه ۹،۱۵۰ دلار برسانند. همانطور که در تحلیل قبلی بحث شد، خریداران برای نگه داشتن قیمت بالای ۸،۸۰۰ دلار در کندل روزانه تلاش می کردند و چندین تلاش برای ماندن در سطح ۹ هزار دلار با قیمت ۸،۹۶۳ دلار و ۸۹۸۵ دلار نیز انجام شد. معامله گران مشاهده می کنند که آیا بیت کوین می تواند بالاتر از ۹۱۱۸.۸۵ دلار پایدار بماند تا بتواند از منطقه ۹،۱۰۰ تا ۹.۲۰۰ دلار یک محدوده حمایتی قوی برای حرکت های بعدی ایجاد کند. بالاتر از ۹.۲۰۰ دلار معامله گران به ۹،۵۰۰ دلار، ۹،۶۰۰ دلار، ۹،۹۶۳ دلار و ۱۰،۵۳۸ دلار به عنوان اهداف بعدی قیمت بیت کوین نگاه می کنند.

از آنجا که قیمت در ۲۴ ژانویه ۱۱.۳۱٪ افزایش یافته است، به این معنی می باشد که بازگشت احتمالی می تواند دوباره به قیمت ۸،۹۰۰ دلار و ۸،۷۰۰ دلار وجود داشته باشد. در زمان نگارش این خبر واگرایی همگرایی متحرک در حرکتMACD  در آستانه عبور از خط سیگنال در بازه زمانی روزانه است و هیستوگرام با نزدیک شدن به ۰ از منفی به مثبت تغییر کرده است. شاخص مقاومت نسبی RSI همچنین با قرائت مقدار ۶۶ صعودی است اما این شاخص هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است.

بررسی وضعیت بازار برای خرید بیت کوین

چرا بهتر است پس از معامله موفق در حاشیه بمانیم؟

اگر فوراً وارد معامله شوید، به خصوص پس از یک معامله برنده، بلافاصله هر چه سود کرده اید را تبدیل به ضرر می کنید. چطور؟ شما در زمان اشتباه به معامله پرش می کنید، ضربه می خورید و این کار را بارها و بارها انجام می دهید. در نتیجه سود شما از بین می رود و شاید پول کمتری نسبت به گذشته داشته باشید. اما اگر با پول نقد به علاوه سود قبلی در دست خود در حاشیه بنشینید ، پول بیشتری برای سرمایه گذاری خواهید داشت و این پول در عوض سود بیشتری به شما می بخشد زیرا شما با قیمت های ارزان تر خرید می کنید. اکنون می بینید که زمان همه چیز است ، صبر و نظم چیزهایی هستند که سودهای کلان را ایجاد می کنند.

اخبار داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *