بیت کوین می تواند به ۸،۸۰۰ دلار برسد سیگنال بیتمکس هشدار می دهد

بیت کوین می تواند به 8،800 دلار برسد سیگنال بیتمکس هشدار می دهد

بیت کوین (BTC) در روز ۱۳ ژانویه معاملات روز سوم بالای ۸،۰۰۰ دلار را به خود اختصاص داد، زیرا معاملات آخر هفته نتوانست حرکت صعودی را از بین ببرد.

مقاومت عمده در قیمت ۸،۸۰۰ دلار

داده های Coin360 نشان داد که BTC / USD هفته را با قیمتی بیش از ۸،۱۰۰ دلار آغاز می کند. پس از خروج از محدوده ۷،۰۰۰ دلاری روز جمعه، بیت کوین موفق شد سطح بالاتری را حفظ کند و تنها یک کاهش مختصر به زیر ۸،۰۰۰ دلار در اواخر روز یکشنبه داشته باشد. بی ثباتی به ویژه در آخر هفته وجود نداشت و BTC / USD در یک کانال نوسانی حدود ۲۵۰ دلار باقی مانده است. با وجود احتمال بیشتر صعودی بودن جریان، معامله گران در تلاش بودند تا احتمال بیت کوین را از متوقف کردن سود آن یا رها کردن مسیر صعودی آن تشخیص دهند.

اظهار نظر منتقدین

برای Tone Vays ، با وجود بسیاری از سیگنال های صعودی ، این میزان بودجه برای غول های مشتق BitMEX است که نتوانستند واکنش نشان دهند و این باعث نگرانی شد. این نرخ در حال حاضر کمی صعودی در ۰.۰۱٪ است که به طور کلی به عنوان یک علامت نزولی توسط معامله گران دیده می شود.

وی گفت: “اوسیلاتورها در نمودار روزانه تقریبا صعودی هستند به جز نرخ بودجه بیت مکس- نرخ بودجه بیت مکس در واقع بسیار بسیار مهم است، و معمولاً برعکس کاری است که همه انجام می دهند.”

وایز اضافه کرد که از نظر تاریخی ، نرخ بودجه BitMEX به عنوان یک ابزار پیش بینی “معمولاً درست” بود. با پیشروی ، وی منطقه مقاومت جدی بعدی را با ۸،۸۰۰ دلار مشخص کرد ، اما در این میان، نقاط توقف نسبتاً کمی برای بیت کوین وجود داشت. در همین حال ، برخی دیگر به عدم وجود اشتهای کافی در خرید در سطوح فعلی اشاره کردند. برای کاربر توییتر Joe007 ، که مرتباً در صدر لیست معامله گران بورس Bitfinex قرار دارد، تاریخ نیز باعث ایجاد شک و تردید در مورد بازار گسترده تر رمزنگاری شده است.

اندازه کل بازار رمزنگاری شده ۲۱۶.۹ میلیارد دلار بود که سهم بیت کوین ۶۸.۱٪ بود.

وی خاطرنشان کرد:

“در بالای قیمت ۱۲ هزار دلار به وضوح علاقه خرید زیادی وجود داشت. با این وجود به نظر می رسد که به سختی کسی در بالای قیمت ۸ هزار دلار خرید کند. “

کیت ورینگ ، همکار کوین تلگراف، علاوه بر این اظهار داشت که بیت کوین می تواند تا آوریل به ۴،۰۰۰ دلار هم برسد.

افزایش آلت کوین ها برای تحت تأثیر قرار دادن فشارها موفق نیست

هفته گذشته Joe007 در برخی از الحاقات منتسب به برخی از موارد صعودی مانند اتریوم کلاسیک بیت کوین SV (BSV) ، دش (DASH)  و دوج کوین (DOGE) غافلگیر شد.

وی افزود: “برای من ، زمانی که آلت کوین ها در قیمت رهبری می کنند نشانه بارز این است که این افزایش شدید قیمت توسط پول های احمقانه و نه هوشمند انجام می شود و بنابراین پایدار نیست.”

با آغاز هفته ، پیشرفت در میان بیست ارز دیجیتال برتر توسط کوین مارکت کپ خاموش تر شده بود. اتر (ETH) ، عملاً ثابت ماند ، و همچنان به ۱۴۴ دلار می رسید ، در حالی که حرکات ۱-۲٪ در هر جهت ، حرکت کوین های باقی مانده را نشان می داد.

اخبار داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *