خرید اتوماتیک بیت کوین ، ربات ها به کمک شما می آیند

خرید اتوماتیک بیت کوین ، ربات ها به کمک شما می آیند

خرید اتوماتیک بیت کوین چیست؟ امروزه باتوجه به مشکلات و هزینه‌ی زمانی‌ای که خرید و فروش و تریدینگ بیت کوین برای تریدرها به همراه دارد، راهی که به ذهن می‌رسد ترید اتوماتیک بیت کوین برای مشتری‌هاست به شکلی که آنها با صرف کمترین زمان بتوانند بهترین نتیجه را از بازار بیت کوین دریافت کنند.  برای اینکار یک سری از شرکت‌ها و برنامه نویسان شروع به نوشتن و تولید ربات‌هایی برای خرید اتوماتیک بیت کوین و همچنین فروش آن در زمان مناسب برای کسب سود حداکثری کردند.  ربات‌ها از آنجایی که دارای استراتژی‌های از پیش نوشته شده هستند می‌توانند دقت بسیار بیشتری از یک نیروی انسانی به ارمغان بیاورند و با ارزیابی درست روند نمودارها در بهترین موقعیت‌های بازار به خرید و فروش بیت کوین و همچنین سایر  ارزهای دیجیتال اقدام بکنند.

ربات خرید اتوماتیک بیت کوین چیست؟

برخی از این ربات‌ها این امکان را دارند تا مشتری بتواند استراتژی‌های مورد نظر خود را به آنها بدهد تا بر آن اساس ترید کنند. روش کارشان نیز به این صورت است که  آنها با در نظر گرفتن خرید و فروش بازار در هر ثانیه، از ادامه یا تغییر روند موجود باخبر می‌شوند و اینکار که عملا با نیروی انسانی امکان‌پذیر نیست باعث می‌شود تا سودهای بسیار بیشتری به مشتری برسد. برخی از ربات‌های خرید اتوماتیک بیت کوین به دقت بی‌نظیر 99 درصدی رسیده‌اند که در این زمینه فوق‌العاده است. اما در این میان بات‌هایی هم در بازار وجود دارند که اسکم هستند و اقدام به کلاهبرداری و خارج کردن سرمایه‌ی مشتری‌ ها می‌کنند. بنابراین بسیار مهم است که موجه ترین بات ها را در این زمینه شناسایی کنید.  ما در این مقاله سعی می‌کنیم شما را در این مورد راهنمایی کنیم تا بتوانید حداکثر استفاده را از بات‌های موجود در بازار بکنید.

مزایا و معایب ربات‌های بیت‌کوین

این ربات‌ها شباهت‌های زیادی به سیستم انسانی دارند اما تفاوت‌هایی نیز با آن دارند که این تفاوت‌ها هم می‌تواند منجر به دقت بالای آنها در معاملات بشود و هم می‌تواند میزان ریسک را در این مدل معاملات زیاد کند. بنابراین آشنایی با مزایا و معایب ‌‌ربات‌های خرید و فروش اتوماتیک بیت کوین برای تشخیص بهترین آنها وکسب بیشترین سود امری ضروری است. ما در ادامه برخی از مزایا و معایب آنها را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

مزایا و معایب ربات‌های ترید اتوماتیک بیت‌کوینمزایا :

  • آنها تاثیرگذارتر از انسان ها هستند بخاطر اینکه این امکان را دارند تا تمام اطلاعات موجود در بازار یک کوین خاص را در کسری از ثانیه مورد پردازش و ارزیابی قرار دهند.
  • ربات‌های خرید اتوماتیک بیت کوین به عواطف و احساسات توجه نمی‌کنندبنابراین در اثر هیجانات و احساسات لحظه‌ای تصمیم‌گیری نمیکنند؛ چیزی که عامل بسیاری از ضررهای تریدرها در بازار است. ربات‌ها بطور خالص تحت تاثیر الگوریتم‌ها و استراتژی‌های نوشته شده برایشان هستند و این آنها را نسبت به نیروی انسانی در رتبه‌ی بهتری از لحاظ دقت قرار می‌دهد.
  • این ربات‌ها در خرید و فروش بسیار سریع‌تر از تریدینگ معمولی توسط انسان‌ها عمل می‌کنند. گاها در خرید وفروش توسط نیروی‌انسانی تا بازکردن پوزیشن و واردکردن حجم موردنظر، قیمت‌ها تغییر زیادی می‌کنند اما ربات‌های خرید اتوماتیک ‌بیت کوین با این مشکل رو‌به‌رو نیستند.
  • خرید و فروش با این بات‌ها بسیار آسان‌تر از ترید دستی توسط نیروی‌انسانی است. تنها کاری که شما نیاز است انجام دهید این است که بیت کوین را به ولت‌تان دیپازیت کنید و ربات‌را کانفیگ کنید و بعد آن بدون دردسر سودهایتان را دریافت کنید.

معایب :

  • بات‌های بیت کوین همانند ترید دستی دارای ریسک هستند و دقتشان همیشه صددرصد نیست.
  • ترید با این بات‌ها می‌تواند برای افرادی که با آنها آشنایی ندارند کمی پیچیده و سخت به‌نظر برسند.
  • بازار این بات‌ها قاعده‌مند نیست و این بدان معنی است که بسیاری از ربات‌های غیرواقعی و اسکم در آن موجودند، بنابراین تریدرها باید قبل از سرمایه‌گذاری کاملا از صحت عملکرد آنها مطمئن شوند.
  • مانند شکل‌های دیگر تریدینگ ، امکان از دست دادن سرمایه یا ضرر هنگفت ( هرچند احتمالش بسیار کم است ) وجود دارد.

چه رباتی مناسب کار من است ؟

امروزه اگر نگوییم هزاران، اما صدها ربات خرید اتوماتیک بیت کوین در بازار وجود دارند و در سراسر اینترنت تبلیغ‌هایشان مشاهده می‌شود. در حالی که هدف پشت این ربات‌ها ( خرید اتوماتیک بیت‌کوین و سایر رمزارزها) هدفی قابل فهم و عاقلانه است اما  همه‌ی این ربات‌ها ارزش قیمتی که بخاطرش را می‌پردازید ندارند و خب بعضی از آنها هم  متاسفانه اسکم هستند!

تعدادی از ربات‌های تست شده‌ی رایگانی که در این زمینه وجود دارند به شرطی که به‌درستی کانفیگ شوند بسیار خوب هستند. برخی از آنها عبارتند از : Bitcoin Loophol,Bitcoin Trader, Bitcoin Profit, Crypto Cash ,Bitcoin Rush, Bitcoin Money و …

تعدادی دیگر از ربات‌ها هستند که رایگان نیستند اما کاملا تست شده و مطمئن هستند که از آنها می‌توان به Bitcoin Code ، CryptoSoft  و BitcoinRevolouion اشاره کرد. از بین این ربات‌ها، CryptoSoft برای کاربران ایرانی مناسبتر است چون از بیت‌کوین هم می‌توانید برای خرید آن استفاده کنید. این ربات توسط تعدادی از بانکداران ، کارکنان وال‌استریت و برنامه‌نویسها تهیه شده که طبق گفته‌ی کاربرانش بازدهی مناسبی به ‌همراه داشته است. ( 88 درصد )

‌برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *