ماشین حساب بیت کوین و تخمین درآمد استخراج

ماشین حساب بیت کوین و تخمین درآمد استخراجبیت کوین اولین ارز دیجیتالی است که به دنیا معرفی شده است و به جرات می توان گفت معتبرترین آن ها نیز می باشد. این ادعای همیار ماینر نیست و همه افرادی که با بازار رمزارزها و دنیای بلاکچین آشنایی دارند، به خوبی می دانند که بیش از ۷۰ درصد ارزش کل این بازار را بیت کوین به خود اختصاص داده است. بیت کوین سال ۲۰۰۹ آمد که بماند و تحولی بزرگ در تراکنشهای مالی و نحوه حفظ و افزایش ثروت بوجود آورد.

انصافا هم در این ۱۰ سال با وجود فراز و نشیب هایی که داشته، به خوبی توانسته خود را هم به سرمایه گذاران سنتی ثابت کند که هر روز آرزوی مرگ بیت کوین رات می کنند (چون کاسه و کوزه ی بانک ها، نهادهای مالی، نهادهای نظارتی و … را به هم ریخته است.) و هم سرمایه گذاران مدرن که هرروز در حال بروز رسانی دانش و تجربه خود در بازارهای مالی دنیا هستند.

ماشین حساب استخراج بیت کوین

در این صفحه سرویس استخراج ابری بیت کوین همیار ماینر جهت راحتی و آسایش مشتریان خود یک ماشین حساب با کاربری بسیار آسان قرار داده است. طبیعتا هر علاقه مندی به بیت کوین، صنعت ماینینگ و کلود ماینینگ آن از ورود به این بازار انتظار کسب سود معقول و مناسب دارد. اما با وجود انواع ماشین حساب بیت کوین در سرتاسر اینترنت، باز هم پیدا می شوند افرادی که به هر دلیل نمی توانند از آن ها استفاده کنند و یا از دانش و تجربه کافی جهت تخمین درآمد و سود برخوردار نیستند.

تخمین مقدار استخراج بیت کوین (پس از کسر هزینه نگهداری)

قدرت استخراج(Th/s):
مقدار سرمایه گذاری اولیه(تومان):
پلن سرمایه گذاری:

نکات ماشین حساب بیت کوین

در ماشین حساب بالا شما می توانید به دو طریق به تخمین درآمد استخراج در ماشین حساب بیت کوین بپردازید. راه اول این که قدرت استخراج مدنظر خود را به Th/s وارد نمایید و با کلیک کردن برروی محاسبه درآمد، تخمین بیت کوین های استخراج شده در یک روز، یک هفته، یک ماه، یک سال و … را مشاهده نمایید.

راه دوم اینکه می توانید میزان سرمایه گذاری خود را به تومان وارد نمایید. با این کار خود ماشین حساب بر اساس تعرفه فعلی، درآمد شما را در بازه های زمانی ذکر شده محاسبه می نماید. همانطور که می دانید بیت کوین و استخراج آن ریسک های زیادی دارد و همانطور که در صفحه شرایط و قوانین نیز ذکر کرده ایم، می بایست با آگاهی کامل نسبت به تمامی شرایط موجود اقدام به تهیه ظرفیت استخراج نمایید. در صورت تغییر کوچک در هر کدام از پارامترهای دخیل در استخراج، درآمدهای نشان داده شده در این ماشین حساب تغییر خواهند کرد و همیار ماینر مسئولیت هیچ تغییری را پذیرا نیست.