مساعدت و سفارش رقبا برای تسهیل اهداف ما!

مساعدت و سفارش رقبا برای تسهیل اهداف ما!

امروز تصویری از مجوز بیت کوین شرکت همیار ماینر که مستقیما از وزارت صنعت، معدن و تجارت توسط وکلای شرکت اخذ شده است را در یکی از سایت های اجاره ماینر که بی ارتباط با همیار ماینر هست دیدیم! عاملان پخش و نشر این تصاویر نیز کانال تلگرامی یکی از تازه واردهای حوزه ماینینگ است که در فضای مجازی و بسیاری از سایت های معتبر و مرجع در امر ارزهای دیجیتال به عنوان دروغگوی بزرگ شناخته شده است.

در کپشن ذیل تصویر  زیر متن جالبی قابل مشاهده است با این مضمون که “با مساعدت و سفارش شرکت ***، شرکت همیار ماینر نیز توانست مجوز ماینینگ اخذ کند!”

همه فعالان حوزه ماینینگ می دانند که گرفتن مجوز ماینینگ از وزارت صمت نیازی به سفارش دیگران ندارد چرا که یک روال قانونی و مشخصی دارد. هر کسی می تواند با مراجعه به وبسایت بهین یاب وابسته به وزارت صمت درخواست کسب مجوز کند و مراحل قانونی کار را طی کند. پس از طی روال قانونی کار و پرداخت هزینه های مشخص، مجوز صادر گردیده و قابل استفاده خواهد بود. بنابراین پر واضح است که دریافت مجوز ماینینگ نیاز به مساعدت کسی ندارد.

مضاف بر این، مساعدت یک تازه وارد که خود رقیب همیار ماینر می باشد امر کاملاً مسخره ای می باشد. چرا باید شما سفارش شرکت رقیب خود را بکنید؟! شاید می خواهید فضای کسب و کار را برای ما بهتر کنید. واقعاً چه عالی! پس چرا مدتی پیش تلاش کردید روی سایت همیار ماینر حملات DDOS راه بیاندازید؟ چرا تلاش کردید سابقه چندین ساله برای خود ایجاد کنید؟ چرا مرتب از کلمات عامه پسند اولین و بزرگترین و بهترین و …. استفاده می کنید؟ پس شما هستید که این کسب و کار را در ایران رهبری می کنید! دست مریزاد به شما که هنوز شش ماه نشده وارد این عرصه شدید و با متانت تمام سفارش سایرین را می کنید که مجوز ماینینگ بگیرند! خیلی ممنون از این همه لطف و نرمش قهرمانانه ای که نشان دادید. لطفاً از این پس کمتر مردم را احمق فرض کنید و تلاش کنید راه های رقابت سالم را یاد بگیرید چرا که مردم باهوش هستند و خیلی ساده تازه واردان را از کسانی که درست کار می کنند تشخیص می دهند.

واقعاً حیرت کرده ایم که تا این حد مساعدت را کجای دلمان بگذاریم؟ اجیر کردن کارمند وزارت خانه برای ارسال غیر قانونی مجوز به شما و منتشر کردن عکس مجوز ما با مساعدت شما!!! حال که انقدر به رقبای خود احساس صمیمیت نشان می دهید پیشنهاد می کنم که دوباره از کارمند اجیر کرده خود در وزارت صمت بخواهید عکس دیگری از مجوزی که احیاناً از زیر دست شما رد شده بگیرند تا ما هم حسن نیت خود را به شما نشان دهیم.

البته باید قویاً اعتراف کنم که قسمت سوم پیامتان را به فال نیک می گیریم و سپاسگذاریم که برایمان آرزوی موفقیت نمودین. باشد که در موفقیت های بعدی ما هم گوشه نگاهی کرده و سفارش ما را به نهادهای دیگر کنید بلکه کمی هم فضای کار به ما برسد! دوستان عزیزم با این مدل سفسطه کردن ها و لفاظی های بی جا و لوس خود را بیش از این خراب نکنید. البته اصراری هم نیست چرا که شاید معنی کلماتی که گفتیم برای شما که در این سطح حقیرانه رقابت می کنید کمی ثقیل به نظر برسد. اما به هر صورت گفتنی ها را باید گفت چرا که مردم قضاوت خواهند کرد.

اما از حق که نگذریم حضور شما را هم به حوزه اجاره ماینر تبریک می گوییم و امیدوار هستیم که با سابقه کمی که دارید بتوانید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید تا از شایعه هایی که به ما و سایرین در مورد شما گفته می شود پایان بدهید.

اخبار داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *