معرفی رمز ارز لئو

معرفی رمز ارز لئو

لئو ((UNUS SED LEO یک کوین جدید است که برای گسترش قابلیت های کاربران پلتفرم معاملاتی آی فینیکس iFinex)  ) و خدمات زیر مجموعه آن از جمله صرافی بیت فینیکس( (Bitfinexایجاد شده است. این کوین برای مقابله با بحرانی که توسط دفتر دادستانی نیویورک پس از مبادله مبنی بر استفاده غیرقانونی از رمز ارز تتر به وجود آمده بود ایجاد شد. این کوین تنها در یک ماه توانست به رشد ۸۰ درصدی برسد و خود را به میان ۲۰ رمز ارز برتر دنیا برساند. با این وجود تاریخچه این پروژه و همچنین شهرت توسعه دهندگان آن بسیاری از سرمایه گذاران را به شک واداشته است. آنها می پرسند آیا این ارز چشم انداز رشد دارد؟ از کجا می توان آن را خریداری کرد و غیره. در این مقاله به معرفی لئو خواهیم پرداخت و به سوالات گفته شده نیز پاسخ خواهیم داد.

پیدایش رمزارز لئو

برای معرفی لئو ابتدا به پیدایش لئو می پردازیم. سال ۲۰۱۸ برای بیت فینیکس بسیار دشوار بود. دفتر دادستان کل نیویورک آی فینیکس را به پنهان کردن ضرر ۸۵۰ میلیون دلار متهم کرد. طبق ادعای دادستانی ، این مبلغ به یک شرکت  پانامایی به نام Crypto Capital Corp که پرداختهای دیجیتالی را پردازش می کند، منتقل شده است. بیشتر پول از بودجه مشتریان برداشت می شد.

این صرافی به منظور توانبخشی خود در نگاه سرمایه گذاران، معرفی کوین خود را اعلام کرد تا کسری بودجه را پوشش دهد. در ماه مه سال ۲۰۱۹ ، لئو در آی فینیکس ظاهر شد. توسعه دهندگان یک میلیارد توکن تولید کردند و تا پایان IEO (پیشنهاد اولیه کوین صرافی) آنها را به قیمت ۱ تتر به فروش رساندند. بیت فینیکس هر ماه ۲۷ درصد از سود را صرف خرید این کوین ها با نرخ بازار می کند. کوین های خریداری شده سوخته می شوند و در بودجه قرار می گیرند. برای اثبات شفافیت این ادعاها بخش ویژه ای در وب سایت رسمی این شرکت ایجاد شده است که داده های مربوط به کوین های خریداری شده و سوخته و همچنین اطلاعات مربوط به معاملات را منتشر می کند.

پیدایش ارز دیجیتال لئو

ارزش گذاری لئو

برای ارزش گذاری لئو سه عملکرد اصلی وجود دارد:

  • تکمیل بودجه شرکت بیت فینیکس
  • گسترش فرصت های تازه برای مشتریان مجموعه
  • توسعه اکوسیستم آی فینیکس

همانطور که کوین صرافی دیجیتال بایننس (BNB) مزایای زیادی را برای کاربران خود فراهم ساخته است، لئو نیز به عنوان کوین داخلی صرافی مزایای بسیاری دارد که شامل موارد زیر می شود:

  • کمیسیون معاملات برای دارندگان این کوین ۱۵٪ کاهش می یابد. این تخفیف درمورد همه جفت های رمز ارزها از جمله جفت های دارای استیبل کوین اعمال می شود.
  • این کمیسیون برای افرادی که بیش از ۵۰۰۰ تتر در کیف پول خود داشته باشند، ۱۰٪ دیگر کاهش می یابد که این پیشنهاد خیلی جذابی است.
  • برای هر ۱۰،۰۰۰ تتری که به صورتلئو نگهداری شود، ماهانه ۰.۰۵٪ تخفیف تعلق می گیرد.
  • حساب هایی که بیش از ۵۰ میلیون کوین دارند، ۲۵٪ تخفیف در برداشت ارز (اعم از دیجیتال و فیات) و معاملات دریافت می کنند. علاوه بر این ، برای برداشت وجوه معادل ۲ میلیون دلار هزینه اضافی پرداخت نمی کنند.

لئو یک کوین کاربردی در خدمات جدیدی آی فینیکس است که قصد دارد آن را توسعه دهد. بنابراین تلاش می کند که آن را در مشتقات خدمات خود مانند Bitfinexo ، Platform IEO IFinex ، Dazaar ، μFinex ، Betfinex  و EOSfinex پیاده سازی کند. لذا به دارندگان کوین وعده تخفیف در استفاده از خدمات و همچنین شرایط ویژه برای معاملات و کار با مشتقات (معاملات آتی ، گزینه ها و غیره) داده می شود. با رشد بازار سرمایه، ارزش هر کوین افزایش می یابد و معامله گران قادر خواهند بود از اختلاف نرخ موجود بهره کسب کنند و با کاهش کمیسیون های معاملاتی، به میزان سود خود بیافزایند.

قیمت رمز ارز لئو

در این بخش قیمت رمز ارز لئو را مورد بررسی قرار می دهیم. لئو در ۲۱ مه ۲۰۱۹ وارد بازار شد و در حال حاضر با ۰.۹۵ دلار معامله می شود و اندازه بازار آن کمی کمتر از یک میلیارد دلار یعنی حدود ۹۵۰ میلیون دلار می باشد. این حجم از سرمایه نشان می دهد که با وجود رسوایی های مکرر آن ها، محبوبیت بیت فینیکس همچنان حفظ شده است. این صرافی همچنان یکی از بزرگترین و قابل توجه ترین بازیکنان بازار است. بنابراین، انتشار رمز ارز ویژه خود در جامعه با استقبال مثبت روبرو شد. این امر با این واقعیت نشان می دهد که یک میلیارد توکن در تنها چند روز به فروش می رسد.

قیمت رمز ارز لئو

به علاوه برنامه های وفاداری جذاب، فقط یک کاهش در کمیسیون ها به طور چشمگیری علاقه به این پروژه را افزایش داده و پویایی بازار را به شدت تحریک کرده است. گردش مالی معاملات روزانه ۱۰.۳ میلیارد دلار بود که البته امروزه کاهش چشمگیری داشته است. این یک شاخص باورنکردنی از دارایی است ، که فقط یک ماه از آن گذشته بود. علاوه بر این ، توسعه دهندگان قبلاً موج جدیدی از پاداش ها را نیز اعلام کرده اند.

نتیجه

در این مقاله به معرفی لئو پرداختیم و مزایای استفاده از آن را تشریح نمودیم. پتانسیل رشد این ارز هنوز وجود دارد و آی فینیکس به ترویج خدمات جدید ادامه می دهد. تجزیه و تحلیل نرخ ماهانه نشان می دهد که حداکثر میزان قیمت هنوز به دست نیامده است. اضافه شدن این رمز ارز به سبد رمز ارزها می تواند یک استراتژی سودآور برای سرمایه گذاران با تجربه باشد. اگر همچنان به دنبال بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری هستید، اینجا کلیک کنید.

معرفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *